Nawigacja

Kontakty

Oddziałowe Biuro Badań Historycznych w Warszawie


ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa
tel. 22 860 70 33, fax 22 860 70 34
e mail: oddzial.warszawa@ipn.gov.pl

adres do korespondencji:
pl. Krasińskich 2/4/6, 00-207 Warszawa

Naczelnik – dr Tomasz Łabuszewski
tel. 22 860 70 32
tomasz.labuszewski@ipn.gov.pl 

Sekretariat
Anna Prusek– st. specjalista
tel. 22 860 70 33
anna.prusek@ipn.gov.pl 

dr Mariusz Bechta – specjalista
tel. 22 860 70 44
mariusz.bechta@ipn.gov.pl 

dr Elżbieta Kowalczyk – gł. specjalista
tel. 22 860 70 37
elzbieta.kowalczyk@ipn.gov.pl 

dr Kazimierz Krajewski – gł. specjalista
tel. 22 860 70 45
​kazimierz.krajewski@ipn.gov.pl 

dr Wojciech Muszyński – gł. specjalista
tel. 22 860 70 35
wojciech.muszynski@ipn.gov.pl 

dr Bartłomiej Noszczak – gł. specjalista
tel. 22 860 70 40
bartlomiej.noszczak@ipn.gov.pl 

dr hab. Patryk Pleskot – gł. specjalista
tel. 22 860 70 39
patryk.pleskot@ipn.gov.pl 

dr Małgorzata Ptasińska – gł. specjalista
tel. 22 860 70 09
malgorzata.ptasinska@ipn.gov.pl 

dr Konrad Rokicki – gł. specjalista
tel. 22 860 70 41
konrad.rokicki@ipn.gov.pl 

dr Tadeusz Ruzikowski – st. specjalista
tel. 22 860 70 36
tadeusz.ruzikowski@ipn.gov.pl 

dr Robert Spałek – gł. specjalista
tel. 22 860 70 42
robert.spalek@ipn.gov.pl 

Ingeborga Jaworska-Róg – specjalista
tel. 22 860 70 38
ingeborga.jaworska-rog @ipn.gov.pl 

do góry