Nawigacja

Aktualności

Komunikat Oddziałowego Archiwum IPN w Warszawie

Od 25 maja 2020r. zostanie otwarta czytelnia akt jawnych oraz punkt przyjęć wniosków w Oddziałowym Archiwum IPN w Warszawie

Czytelnia akt jawnych w Oddziałowym Archiwum IPN w Warszawie czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-19.00  z przerwami w godz. 11.30-12.00 oraz 15.30-16.00.

W sprawie ustalenia terminu udostępnienia dokumentów w czytelni, prosimy kontaktować się bezpośrednio z pracownikami czytelni telefonicznie (022) 530 86 52 lub mailem: czytelnia@ipn.gov.pl

Udostępnianie dokumentów odbywać się będzie, wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty z zastrzeżeniem, że dopuszczalna jest jednorazowa rezerwacja tylko jednego terminu wizyty, ograniczonego godzinami otwarcia i przerwami w pracy czytelni.

Osoby, zamierzające odebrać kopie przygotowanych dla nich dokumentów proszone są o kontakt z referentem sprawy pod numerem telefonu podanym w piśmie informującym o przygotowaniu do udostępnienia dokumentów.

Prosimy również, aby osoby korzystające z czytelni oraz chcące złożyć wniosek lub odebrać kopie dokumentów zaopatrzyły się w rękawiczki oraz maseczki zakrywające usta i nos. Ich używanie jest warunkiem udostępnienia dokumentów.

Przed Czytelnią oraz przy punkcie przyjęć dostępne będą płyny do dezynfekcji rąk.

W kwestii wniosków i jakichkolwiek pytań, zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego oraz za pośrednictwem poczty tradycyjnej i elektronicznej. Dane kontaktowe podane są na stronie Kontakty Oddziałowego Archiwum IPN w Warszawie.

do góry